Akgül muhtarlarla tanışma kahvaltısında buluştu.
img

Akgül muhtarlarla tanışma kahvaltısında buluştu.

Genç muhtarlarda artış var

Mamak’ta 30 Mart Yerel Seçimler sonrasında muhtar seçilerek görevlerine başlayan muhtarlar, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül’ün düzenlediği tanışma kahvaltısında bir araya geldi. Kahvaltıya Mamak Kaymakamı Ertuğrul Kılıç, ASKİ Mamak Bölge Müdürü İsa Uzunoğlu, EGO Bölge Müdürü Ali Kaçmaz, Mamak Belediye Başkan Yardımcıları ve muhtarlar katıldı. Bu dönem seçilen muhtarlar arasında özellikle genç muhtar sayısının artmasının memnuniyet verici olduğunu kaydeden Akgül, muhtarlarla sık sık bir araya geleceklerini dile getirdi. 

 

Seçilmişler olarak el ele vereceğiz

Mahalle muhtarlarının kendilerini tanıtmasının ardından konuşan Akgül; “Hepimiz büyük bir yarışın içinden geldik. Her demokratik seçimin kazanını ve kaybedeni vardır. Muhtarlık seçimini kazanmak zordur, ancak bu görevi hakkıyla yapmak daha da zordur. Kimseyi şucu bucu olarak ayırmadan herkese eşit hizmet etmek hepimizin görevidir. İstiyoruz ki mahallelerde seçilmiş kişiler yani sizlerle el ele vererek hizmetlerimizi vatandaşa ulaştıralım” dedi.

 

Bölge müdürleri ’bize ulaşın’

Toplantıya katılan herkesin Mamak’a hizmet ettiğini kaydeden Akgül; “Burada bulunan herkes Mamak’ın daha iyi bir noktaya gelmesi için çalışıyor. Sizler mahallelerininiz gözü kulağı olacaksınız ve her konuda bizlerle irtibata geçeceksiniz” dedi. Mamak Kaymakamı Ertuğrul Kılıç; “Yerel seçimler ilçemizde huzurlu bir şekilde yapıldı. Bunda hepinizin payı büyük. Bu yüzden hepinize teşekkür ediyorum” dedi. Kahvaltıya katılan ASKİ ve EGO bölge müdürleri de mahallelerde karşılaşılan sorunların çözümü için kapılarının her zaman açık olduğunu dile getirerek  muhtarlara bize ulaşın dedi. 


Habere Ait Resimler