Ak Parti Mamak Ailesi İftarda Buluştu
img

Ak Parti Mamak Ailesi İftarda Buluştu

İftarlı İlçe Danışma Toplantısı

Ak Parti Mamak İlçe Başkanlığı’nın, Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi toplantısı ve devamında düzenlenen iftar programı Abidinpaşa Lale Restaurant’ta gerçekleşti. Düzenlenen programa Ak Parti Ankara İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı, Ak Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Ak Parti Mamak İlçe Başkanı Muhammed Abdullah Özer, Meclis Başkanvekili Erdal Ak, Ak Parti Grup Sözcüsü Hamza Aydoğdu, Meclis 2.Başkanvekili Ali Aydın, meclis üyeleri, başkan yardımcıları, yönetim kurulu üyeleri ve teşkilat üyeleri katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Ak Parti Mamak İlçe Başkanı Muhammed Abdullah Özer,  10 Ağustos ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminin önemine değindi. Özer, “ Hiç durmadan yarın seçim varmış gibi çalışmalarımıza devam ediyoruz. İnşallah aziz milletimiz 10 Ağustos'ta ilk turda sandıkta en güzel yanıtı vererek Başbakanımız, Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan'ı Çankaya Köşkü'ne çıkartacaktır" dedi. Ak Parti Ankara İl Başkanı Yamalı da, “10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçiminde de İlçe Başkanımız öncülüğünde, AK Kadrolarımızla her seçim döneminde olduğu gibi yine Türkiye ortalamasının üzerinde bir oranla katkıda bulunacağına inancımız tamdır. Türkiye’de işler yolunda giderse dünyada işler yolunda gider” diye konuştu.

Mamak’tan en yüksek oyu bekliyorum

Önümüzdeki günlerde gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı seçimleri hakkında değerlendirmede bulunan Ak Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, milletin ilk defa Cumhurbaşkanlığı seçimi için sandığa gideceğini
vurgulayarak, sözlerinde halkın seçeceği Cumhurbaşkanı’yla devlet adamı ve halk adamı ayrımının ortadan kalkacağını kaydetti.10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimini Başbakan Erdoğan için çalışma fırsatı olarak değerlendiren Şeker, “Başbakanımız sayesinde bugüne kadar alnımız açık, göğsümüzü gere gere sokaklarda dolaştık. Güvenin artması, istikrarın devam etmesi, annelerin ağlamaması için ilk turda Sayın Başbakanı Cumhurbaşkanı yapıp, Mamak’tan en yüksek oy almayı ümit ediyorum.10 Ağustos Başbakanımız için çalışma fırsatıdır” dedi.

Bu seçim halkın yarışı

Davetlilerin Ramazan Ayı’nı tebrik eden Akgül de 10 Ağustos'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminin önemi ile eski Türkiye ile Yeni Türkiye arasındaki farkı anlattıklarını belirtti. Akgül , “Bu seçim karanlık eski Türkiye ile halkımızın gönüllerinde uzun yıllar boyunca yapmış olduğu hizmetlerle yer edinmiş bir halk adamının yani halkın yarışıdır” dedi.


Habere Ait Resimler