Vatandaşa hizmetin partisi olmaz
img

Vatandaşa hizmetin partisi olmaz

 

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı Mamak’ta ağırladı. Mamak Belediyesi’nde bir araya gelen ikili yaptıkları projeler hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Yaşar’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Akgül, ”Vatandaşa hizmetin partisi, sağı solu yoktur. İkimiz de ilçemize, hemşerilerimize hizmet etmek için varız” dedi.

 

Değişimi takip ediyoruz

Siyasi görüşün vatandaşa hizmetin önüne geçmemesi gerektiğini vurgulayan Yaşar, “Siyasi görüşü ne olursa olsun ülkesine yararı dokunan herkes benim dostumdur. Önemli olan halkı kucaklamak ve hizmet üretmektir. Rozetine, ırkına, mezhebine bakmadan halkın belediye başkanı olmayı başarmaktır. İkinci dönemlerimiz olduğuna göre ikimiz de doğru yoldayız” dedi. Mamak’ta yaşanan kentsel ve sosyal dönüşümü yakından takip ettiğini kaydeden Yaşar, Akgül’e çalışmalarında başarılar diledi.

 

Önce Vatandaş

Mamak’ta yürütülen yatırımlar hakkında Yaşar’a bilgi veren Akgül, en yakın zamanda iadeyi ziyaret yapmak istediğini belirtti. Mamak’ın demografik yapısının Türkiye’yi en iyi temsil eden ilçelerin başında geldiğini kaydeden Akgül, “Mamak’ta, ülkemizin her kesiminden her düşüncesinden vatandaşa ev sahipliği yapıyoruz. Uygulamaya koyduğumuz hiçbir projede insan ayrımı yapmıyoruz. Yaptığımız projelere bakılırsa yatırımlarımız Mamak’ın geneline yayılmış durumda” dedi.

 


Habere Ait Resimler