Akgül ve Mantı Çorumlular ile kahvaltıda buluştu
img

Akgül ve Mantı Çorumlular ile kahvaltıda buluştu

 

Mamak Kaymakamı Ali Mantı, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül ile birlikte Mamak Çorumlular Derneği’nin düzenlediği kahvaltıda Çorumlularla bir araya geldi. Şafaktepe Sivil Toplum Merkezi’nde gerçekleşen kahvaltılı buluşmaya Akgül ve Mantı’nın yanı sıra AK Parti Mamak İlçe Başkanı Muhammed Abdullah Özer, Halk Ekmek Genel Müdür Yardımcısı Turay Aksoy, Mamak Çorumlular Dernek Başkanı Mehmet Ali Demir ve dernek yönetimi katıldı. Birlik ve beraberlik içeren buluşmaların hemşerilik bilincinin gelişmesine katkı sağlayacağını belirten Akgül, dernek üyelerinin sorunlarını da dinledi.

 

Mamak Anadolu mozaiği

Kültürlerin gelecek kuşaklara yansıtılması noktasında derneklerin katkısının tartışılmaz olduğunu vurgulayan Mamak Kaymakamı Ali Mantı, “Mamak’a kültürel ve sosyal anlamda katkı sağlamak için yola çıkan Çorumlular Derneği’ne faaliyetlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Mamak Belediyesi’nin yaptığı hizmetlerin ve projelerin dışında görevi süresince yapmak istediklerini de paylaşan Akgül, “İnsanların kendi kültürlerinden kopmadan yaşadıkları ilçeye, şehre katkı sağlaması önemlidir. Dernekler yaptıkları faaliyet ve etkinliklerle insanımızı bir arada tutarken memleketimizin gelişmesine de büyük katkı sağlıyorlar. Bir Anadolu mozaiği olan Mamak, hemşerilerimizle güzel” dedi. Akgül, dernek üyelerine gösterdikleri misafirperverlikten dolayı teşekkür etti.

 


Habere Ait Resimler