Akgül mobilyacılarla buluştu
img

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül mobilyacılarla bir araya geldi. Mobilyacılar ve Lakeciler Odası’nda gerçekleşen toplantıya Akgül’ün yanı sıra Ankara Mobilyacılar ve Lakeciler Odası Başkanı Hüseyin Taklacı ve Ak Parti Mamak İlçe Başkanı Muhammet Abdullah Özer katıldı. Gelişerek değişen Mamak’ın esnafında yüzünü güldürdüğünü kaydeden Akgül, “Mamak artık ticari potansiyel olarak yatırımcının ve esnafın tercihi haline geldi” dedi.

 

Kayaş’a dev showroom

Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde Kayaş yolu üzerinde planlanan showroomun hem sitelerde bulunan esnafın hem de Mamak’ta bulunan esnafın vitrini olacağını belirten Akgül, diğer kurumlarla olan iyi ilişkilerimiz sayesinde Mamak’ı daha güzel yatırımlar bekliyor dedi.

Ankara Mobilyacılar ve Lakeciler Odası Başkanı Hüseyin Taklacı da mobilyacı esnafının karşılaştığı her türlü sorunun çözümünde Akgül’den büyük destek gördüklerini dile getirerek; “Esnaf olarak Mamak’ta karşılaştığımız her türlü sorunun çözümünde sağ olsun başkanımız sürekli yanımızda. Mamak’ın yıldızı sizinle parladı. Önümüzdeki dönemde Mamak sizinle büyümeye devam edecek” dedi. 


Habere Ait Resimler